Meghívó egyesületi közgyűlésre

2023. május 28-án vasárnap 14.30-ra összehívom az egyesület közgyűlését. Amennyiben nem jelenik meg a tagság 50%-a, úgy az ismételt közgyűlés időpontja 15.00.
Helyszín: a postaládák melletti zöldterület a Deseda parton.

Napirendi pontok:

• Az elnökség beszámolója a 2022-ben végzett tevékenységeinkről. Előadó: Dávid János egyesületi elnök
  • Az egyesület 2022-re vonatkozó pénzügyi beszámolója. Előadó: Kelemen Ilona könyvelő
  • A felügyelőbizottság beszámolója. Előadó: Leukó Kornél felügyelőbizottsági elnök
  • A 2022. évi pénzügyi beszámoló elfogadása.
  • A 2023-ra tervezett egyesületi programok. Előadó: Dávid János egyesületi elnök.
  • Beszámoló az ivóvízhálózat kiépítésének helyzetéről. Előadó: Dávid János egyesületi elnök
  • Beszámoló az útépítések tervezett folyamatairól. Előadó: Dávid János
  • Válaszolás a felmerülő kérdésekre.

A közgyűlésre várom a tisztelt tagtársainkat.
A május elején felállított bambusz ellenőrzéásre került. Megállapítható, hogy az állítók szép munkát végeztek, a nagy szél ellenére áll még a kétszálas bambuszhajtás, rajta ott fityegnek a borok. Meghívunk minden egyesületi tagot, hogy a közgyűlés után vidám ünnepség keretében táncoljuk ki az egyesületi bambuszt. Ismételten megszervezzük az egyesületi disznólkodás maradékának feltálalását. Innivalóról és az édességekről szíveskedjenek a résztvevők gondoskodni.