Kertbarátkör

A Deseda Tákvédelemért és Fejlesztésért Egyesület részeként működik a Toponári Kertbarátkör. A kertbarátkör minden hónap első keddi napján gyűlést tart a toponári Művelődési Házban 18:00 kezdettel (nyári időszakban szünetel). Várunk minden érdeklődőt, aki a kertészettel kapcsolatban kívnája meghallgatni a szervezett szinvonalas előadásokat. A részvétel díjtalan és nem kötött regisztrációhoz.
Minden évben igyekszünk az aktuális időszaknak megfelelő előadásokat szervezni. Tavasszal a növényvédelmi előadások vannak előnyben, a nyári időszakban szünetelnek a gyűlések az őszi és téli időszakban pedig a gyömölcs és szőlőtermesztésről kerülnek megtartásra különböző előadások.

A kertbarátköri gyűléseken készült képeket >>ide<< kattintva tekinthetik meg.
A találkozókról előzetesen érdeklődni lehet az egyesület elérhetőségein illetve az elnöknél. (desedaegyesulet[kukac]gmail.com

Kertbarátköri őszi találkozók dátumai:

• 2019 november 05. 18:00
  • 2019 október 02. 18:00
  • 2019 december 03. 18:00
  • 2019 január 07. 18:00
  • 2019 február 04. 18:00
  • A februári alkalmat követően változhat a találkozók időpontja.